Неділя, 22.04.2018, 11:37
Реферати безкоштовно
Головна Реєстрація Вхід
Приветствую Вас, Гість · RSS
Форма входа
Меню сайта
Пошук
Оплачена реклама
Наше опитування
Ви ще до нас повернетесь?
Всього відповідей: 4477
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Каталог файлов
Головна » Файли » Реферати » Твори

Яким повинен бути президент? (реферат)
22.02.2013, 14:06
Скачати реферат

Яким повинен бути президент? (реферат)


Україна... І перед нами постає безліч найрізноманітніших образів. Хто згадує безкраї пшеничні лани і блакитне чисте небо; перед кимось постають прекрасна Либідь, безстрашний Святослав, відчайдушний Іван Сірко; комусь вчуваються пісні Марусі Чурай; хтось згадує рядки Т. Шевченка... Все це — образи нашої України, її найцінніші надбання.

Кожна держава має свою історію, культуру, територію, мову, патріотично налаштований народ, сталу економіку. Наша Україна усім цим володіє неспо­вна. Вона відносно недавно з'явилася на сучасній політичній карті світу як не­залежна держава, але її державність існує вже багато століть, вона була заснова­на нашими пращурами-слов'янами на безкраїх територіях, до яких входили не лише українські землі. Від самого заснування Україну намагалися знищити, під­корити собі багато могутніх держав, але український народ завжди піднімався на боротьбу із загарбниками. Не завжди перемагав, але завзято боровся. Народ­ну боротьбу очолював палкий патріот, справжній син своєї волелюбної України. Така людина потрібна нам зараз, щоб очолити країну. Бо сьогодні різні держави шарпають Україну на всі боки, намагаючись повернути на такий шлях розвитку, який вигідний їм. Але ж Україна повинна захищати інтереси своїх громадян і функціонувати так, як це потрібно нашому народові.

Ми — український народ. Якщо всі люди не докладуть зусиль до цієї справи, то нічого не зміниться. Я впевнений, що людина, яка очолює велику групу од­нодумців, — це реальна сила, яка може боротися за свої права, ідеали та пере­конання. Ось тут постає питання про вибір Керівника. Це є внеском кожного з нас у творення держави. Тут ми повинні не схибити, бо в нас є можливість об­рати керівництво за своїм сумлінням.

Наш Президент, у першу чергу, повинен бути освіченою, високоморальною та інтелігентною людиною, бо його обов'язком стане припинити деградацію на­шого суспільства.

Президент — це обличчя країни, тому він повинен навіть своїм зовнішнім виглядом та поведінкою слугувати прикладом для власного народу та виклика­ти повагу до себе. Також очолювати цю посаду повинна особистість, яка є ці­леспрямованою, має силу волі, яка може і вміє почати важливу справу і довес­ти її до кінця.

Президентом повинні керувати такі думки:

Всі мої сили, наснагу високу,

Й життя я віддам до останнього кроку,

Аби ти щаслива була, Україно,

Судьба моя дивна

Єдина!

(Платон Воронько)

Майбутній Президент напевне повинен допомогти розвиткові малого і се­реднього бізнесу; створити умови для притоку іноземного капіталу, розвитку технологій; вдосконалити закони та законодавчу систему України. Він має під­няти вітчизняну економіку, налагодити виробництво якісної продукції. У бю­джеті країни необхідно врахувати підвищення заробітної платні та пенсій і ре­ально їх виплачувати.

Я сподіваюся, що Президент (із групою тямущих однодумців-професіоналів) зможе відродити підприємства, збільшити обсяг виробництва та якість товарів, підвищити життєвий рівень громадян, вирішити проблеми у сферах освіти, нау­ки, культури, екології. Влада має створити такі умови, щоб талановиті спеціаліс­ти не прагнули виїхати за кордон, щоб талановиті науковці прославляли державу винаходами, новими технологіями, письменники розповідали про нашу славну історію та сьогодення, художники малювали краєвиди Батьківщини...

Майбутнє країни — це діти. Тому проблема освіти дуже важлива. Майбут­ньому Президентові необхідно буде розв'язати проблеми обмеженої кількості місць бюджетного навчання, соціального захисту дітей і молоді. Необхідно та­кож вдосконалити програми державної допомоги сиротам, малозабезпеченим і багатодітним родинам, старим, хворим та немічним людям, інвалідам. Медич­ну допомогу Президент повинен зробити дійсно безкоштовною. Цій людині по­трібно бути людиною екологічної ери. Ми часто і багато говоримо про красу довкілля. Справді, неозорі поля вражають своєю безмежністю, гори, що ніби вросли у блакить неба, — своєю величчю... Все це ми сприймаємо як належне і навіть не припускаємо, що раптом вся ця краса може зникнути. Тому Президент має подбати про наш спільний дім, як і про кожного, хто живе в цьому домі. Гаслом для нього повинні стати такі слова:

Буду дихати, падать, рости й воювать до загину,

Бо великий наш гнів, бо дорога рівнішою є.

Я візьму твого смутку і горя важку половину

У розтерзане, горде, нескорене серце моє!

(А. Малишко)

Реферат на тему: Яким повинен бути президент? (реферат)

Схожі реферати:
Категорія: Твори | Додав: gdomz | Теги: твори, (реферат), повинен, бути, Яким, президент?
Переглядів: 365 | Загрузок: 142 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2018
Адміністрація не несе відповідальності за матеріалів розміщені на сайті! Усі матеріали предсталені для ознайомлення! Конструктор сайтів - uCoz | Карта сайта
gdomz.at.ua - готовые домашние задания, Готовые домашние работы. Скачать бесплатно гдз. Решебники. Скачать решебники. Решебники по всем предметам. Скачать бесплатно решебники. Решебники.